پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩ فارسي|English
 
 
صفحه اصلی|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت
Title
iran
Gallery is Empty!
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
NewsletterSignup
نام :   
ایمیل :   


  چاپ        ارسال به دوست

در گرجستان؛

چهارمین کنفرانس بین المللی گفتگوی اسلام و مسیحیت ارتدکس برگزارمی شود

حمید مصطفوی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران درگرجستان با پرفسور سرگو واردوسانیدزه رئیس دانشگاه گرجی به نام آندره مقدس پاتریاکی گرجستان در محل دفتر رئیس دانشگاه دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دراین دیدارطرفین در زمینه برگزاری چهارمین کنفرانس بین المللی گفتگوی اسلام و مسیحیت ارتدکس گرجستان  که روز چهارشنبه (14) اسفندماه  درگرجستان برگزارمی شود،بررسی و تبادل نظر کردند.

 در این دیدار مصطفوی ضمن تشکر از ریاست دانشگاه برای همکاری مشترک مستمر با رایزنی فرهنگی، با اشاره به جلسات هماهنگی انجام شده با قوام شهیدی سفیر جمهوری اسلامی ایران ، گیورگی زویادزاده ، رئیس آکادمی مذهبی مسیحیت ارتدکس گرجستان و دبیر اجرایی بنیاد بین المللی اسقف اعظم گرجستان به نمایندگی ازکلیسای مسحیت ارتدکس گرجستان و زازا واشاکمادزه مشاور نخست وزیر و رئیس آژانس دولتی امور دینی گرجستان درخصوص برگزاری چهارمین دور از گفتگوهای اسلام و مسحیت ارتدکس گرجستان در این دانشگاه، به تشریح اهمیت برگزاری نشست گفتگوهای دینی میان ایران وگرجستان پرداخت.

درادامه پروفسورسرگو واردوسانیدزه رئیس دانشگاه گرجی به نام آندره مقدس پاتریاکی نیز ضمن خیرمقدم به رایزن فرهنگی و اشاره به روابط تاریخی و فرهنگی کشورگرجستان و ایران، از برگزاری این کنفرانس در راستای تقویت و تحکیم روابط فرهنگی و دینی دو ملت استقبال کرد .

درادامه طرفین درخصوص پیشینه نشست های قبلی برگزارشده،تاريخ برگزاری و محورهاي پیشنهادی کنفرانس،تعداد و نوع شركت كنندگان داخلی وخارجي، دعوت از شخصیت ها و نمایندگان ادیان مختلف گرجستان،تعداد سخنرانان کنفرانس و... در دوکشور گفتگو و تبادل نظرکردند.


٠٨:٣٢ - شنبه ٥ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٧٤٣٣٩٧    /    تعداد نمایش : ٢٦٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

جستجو
جستجوی پیشرفته جستجوی وب
banners
فصلنامه گفتگو شماره دو زمستان 1393

فصلنامه گفتگو، بهار 1393

مجله خبري گفتگوي اديان و تمدن ها

مجموعه مقالات

ديالوگ 5

ديالوگ 6
vote
نظرسنجي غير فعال مي باشد
UsersStats
Visitorsofpage: 525392
Visitorsofday : 231
Visitorsofpage : 1479379
Onlinevisitors : 1
PageLoad : 1.4844

صفحه اصلی|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت