سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩ فارسي|English
 
 
صفحه اصلی|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت
Title
iran
Gallery is Empty!
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
NewsletterSignup
نام :   
ایمیل :   


  چاپ        ارسال به دوست

درنامه محمد مهدی تسخیری به رئیس شورای پاپی گفتگوی ادیان واتیکان؛

دعای ملت ایران همگام با دیگر پیروان ادیان ابراهیمی برای رفع بلای کرونا

محمد مهدی تسخیری، رئیس مرکز گفتگوی ادیان و فرهنگ های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی درنامه ای به کاردینال میگل آنچل آیوسو گسیو رئیس شورای پاپی گفتگوی ادیان واتیکان گفت: در روزدعا ، دعای ملت ایران همگام با دیگر پیروان ادیان ابراهیمی برای رفع بلای ویروس کرونا خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ،به دنبال اعلام روز پنج شنبه 14 می 2020 برابر با   25 اردیبهشت 1399 به عنوان روز دعا، روزه داری و انجام امورخیریه برای رفع بلای کرونا از جهانیان، مرکز گفتگوی ادیان و فرهنگ های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در نامه ای به رئیس شورای پاپی گفتگوی ادیان واتیکان همراهی و همگامی ملت ایران با دیگر پیروان ادیان در سراسر جهان در این دعای همگانی را اعلام نمود.

در بخشی از نامه دکتر محمد مهدی تسخیری رئیس مرکز یاد شده آمده است :  

ملت ایران نیز همصدا و همراه با دیگر برادران و خواهران خود از ادیان مختلف در سراسر جهان،  ضمن استقبال از این دعوت در موعد مقرر و در حالی که ایام روزه داری ماه مبارک رمضان را سپری می کنیم برای رفع این ویروس منحوس از عرصه گیتی دست به دعا به درگاه خداوند متعال خواهیم برداشت.

همچنین با هماهنگی مرکز گفتگوی ادیان و فرهنگ ها با برخی خیرین، بسته هایی با عنوان" کمک های مومنانه " به همین مناسبت به نیازمندان  کشورمان بویژه درمیان دیگر پیروان ادیان توحیدی اهدا می گردد.

با این امید که این همدلی ناشی از ایمان به خداوند قادر متعال که بین انسان ها در سراسر جهان نضج یافته موجب گردد درهای رحمت الهی به سوی انسان ها گشوده تر گردد و از این بلای جهانگیر رهایی یابد.

لازم به ذکر است مرکز گفتگوی ادیان و فرهنگ ها ، در نامه خود متن کامل دعای هفتم صحیفه سجادیه را به عنوان متن منتخب خود برای قرائت در این روز به واتیکان معرفی نموده است.


١٦:٠٣ - سه شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٧٤٩٦٤٢    /    تعداد نمایش : ١٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

جستجو
جستجوی پیشرفته جستجوی وب
banners
فصلنامه گفتگو شماره دو زمستان 1393

فصلنامه گفتگو، بهار 1393

مجله خبري گفتگوي اديان و تمدن ها

مجموعه مقالات

ديالوگ 5

ديالوگ 6
vote
نظرسنجي غير فعال مي باشد
UsersStats
Visitorsofpage: 525735
Visitorsofday : 321
Visitorsofpage : 1482579
Onlinevisitors : 1
PageLoad : 1.6094

صفحه اصلی|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت