يکشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٧ فارسي|English
 
 
صفحه اصلی|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت
Title
iran
Gallery is Empty!
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
NewsletterSignup
نام :   
ایمیل :   


  چاپ        ارسال به دوست

توسعه تعاملات ديني بين سازمان فرهنگ و جامعةالمصطفی (ص) العالمیه

همكاري‌ها و تعاملات بين سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و جامعةالمصطفی (ص) العالمیه در زمينه گفت‌وگوی ادیان، توسعه مي‌يابد.

حجت‌الاسلام والمسلمين محمدمهدي تسخیری، ريیس مرکز گفت‌وگوی ادیان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی 25 آبان ماه با حضور در سازمان مركزي جامعةالمصطفی (ص) العالمیه در شهر مقدس قم با حجت‌الاسلام قنبری، معاون ارتباطات و بین‌الملل جامعةالمصطفی (ص) العالمیه ديدار و در خصوص توسعه تعاملات در زمينه گفت‌وگوی ادیان، مذاكره كرد.

حجت‌الاسلام قنبری در سخناني، جامعةالمصطفی (ص) العالمیه را همواره در کنار مرکز گفت‌وگوی ادیان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی دانست و به ظرفیت‌های موجود در المصطفی در برگزاري گفت‌وگوی ادیان و مذاهب اسلامی، اشاره كرد.

معاون ارتباطات و بین‌الملل جامعةالمصطفی (ص) العالمیه افزود: سلسله نشست‌های گفت‌وگوی ادیان المصطفی که در طول سال‌های گذشته همواره در راه صلح‌سازی بوده، در راستای اهداف نظام و با هماهنگی مرکز گفت‌وگوی ادیان اين سازمان فرهنگ است.

وي جلوگیری از غیریت‌سازی و بسط نظریه مبتنی بر الگوی رفتاری پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) را از رویکردهای مهم تشیع در امر گفت‌وگوی ادیان دانست.

حجت‌الاسلام تسخیری در سخنان خود، با بیان طرح گفت‌وگوی ادیان آمادگی این مرکز را در تعامل وثیق با جامعةالمصطفی (ص) العالمیه به عنوان بزرگترین و مهمترین دانشگاه جهان تشیع و همه نهادها و مراکز مردم نهاد ادیانی، اعلام كرد.

وي با اشاره به پروژه‌های گفت‌وگوی ادیان در جهان، همکاری تمامی نهادهای ملی و مؤسسات ادیان و فرهنگی را جهت معرفی صحیح اسلام ناب محمدی (ص) خواستار شد.


١٥:١١ - شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٦٩٠٢٢٣    /    تعداد نمایش : ٣٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

جستجو
جستجوی پیشرفته جستجوی وب
banners
فصلنامه گفتگو شماره دو زمستان 1393

فصلنامه گفتگو، بهار 1393

مجله خبري گفتگوي اديان و تمدن ها

مجموعه مقالات

ديالوگ 5

ديالوگ 6
vote
نظرسنجي غير فعال مي باشد
UsersStats
Visitorsofpage: 480924
Visitorsofday : 681
Visitorsofpage : 1262045
Onlinevisitors : 3
PageLoad : 1.9219

صفحه اصلی|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت